SPONSORING

nr konta 98 9582 0000 2000 0028 0604 0001

tel. kontaktowe: 607497994, 608083220

PROŚBA O SPONSORING

Uczniowski Klub Sportowy Szkółka Piłkarska Milicz bierze swój początek z 2009 rokiem (wcześniejsza nazwa WKS filia Milicz).

Od początku naszej działalności przez nasze szeregi przewinęło się kilkaset dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Milicz. Obecnie klub zrzesza ponad 50 zawodników w wieku od 6 do 13 lat. Barwy klubu są świetnie rozpoznawalne i kojarzone ze sportowym duchem, a rozgrywki naszych drużyn przyciągają zainteresowanie wielu kibiców i są dużą atrakcją dla miasta.

Trenerem naszych dzieci jest Krzysztof Szewczyk wychowanek klubu sportowego Barycz Milicz oraz gwiazda piłki nożnej klubów:

Polar Wrocław, Śląsk Wrocław oraz Legii Warszawa.

Swoim ogromnym doświadczeniem trenerskim wspiera i uczy dzieci gry oraz kultury sportu co przekłada się na nasze sukcesy i osiągnięcia. Czterech młodych piłkarzy prowadzonych przez Krzysztofa Szewczyka: Kacper Głowieńkowski, Kamil Olek, Michał Szmigiel i Dawid Wójcik zostało przyjętych do Śląska Wrocław, gdyż zostali oni zauważeni przez działaczy WKS-u.

Zawodnicy reprezentujący klub biorą regularnie udział w zawodach piłkarskich na terenie naszego powiatu, sąsiednich województw oraz kraju gdzie zajmują wysokie lokaty.  Nasze największe sukcesy to dwa razy 3 miejsce w Wojewódzkim Pucharze Tymbarka oraz 5 miejsce na finale Ogólnopolskim Turnieju Premiera Donalda Tuska, który odbył się w 2013 roku w Warszawie.

Do naszego klubu przyjmowane są wszystkie dzieci również te z rodzin wielodzietnych, niepełnych oraz z trudną sytuacją życiową i materialną. Ze względu na skromny budżet naszego klubu nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich naszych potrzeb. Stawiamy przed sobą ambitne plany rozwoju. Chcemy pozyskiwać dzieci oraz młodzież z mniejszych miejscowości oraz terenów wiejskich co pozwoli na wyrównanie szans w regionie. Jesteśmy jednak świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.

Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

– ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu

– ekspozycję logo firmy na profesjonalnym plakacie przedmeczowym

– ekspozycję logo firmy na strojach zawodników (przy pomocy w ich

zakupie)

– udostępnienie infrastruktury stadionu oraz hali do umieszczenia banerów reklamowych

(wokół boiska, na ogrodzeniach itp.) podczas turniejów

– informację spikera o sponsorach podczas meczów

– nazwanie turnieju imieniem firmy (przy pomocy w organizacji)

– certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu

Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

sponsoring 2_html_m45e08b56

sponsoring 2_html_5805ba60